Erasmus+ projekta “From the Forests to the Forests through classroom” aktivitātes Beļgijā 22.05.2019 09:02

Laika posmā no 11. līdz 18. maijam Talsu Valsts ģimnāzijas jaunietes kopā ar skolotāju Lindu Matisoni un skolotāju Mārtiņu Danni piedalījās Erasmus+ projekta “From the Forests to the Forests through classroom” aktivitātēs Beļgijā, Chimay pilsētā. Projekta aktivitātē piedalījās arī skolēni no Portugāles, Rumānijas un Beļģijas. Piedzīvota notikumiem bagāta nedēļa: izzinoši pārgājieni un aktivitātes mežā un tuvējā apkārtnē (koku augstuma mērīšana un to vecuma noteikšana, sugas atpazīšana pēc lapām), ēdamo augu atpazīšana, vākšana un degustēšana, kā arī sportiskas aktivitātes virvju trasē. Skolēni dzīvoja viesģimenēs, kas ļāva beļģu kultūru iepazīt tuvāk. Nākamā projekta aktivitāte norisināsies rudenī Portugālē.

Erasmus+ projekta “From the Forests to the Forests through classroom” koordinatore Linda Matisone