Erasmus+ projekta "From the forests to the forests through classrom" aktivitātes Latvijā 17.10.2018 09:41

Laika posmā no 14.līdz 20.oktobrim Talsu Valsts ģimnāzijā tiek īstenota aktivitāte Erasmus+ skolēnu apmaiņas projekta ietvaros. Šīs nedēļas laikā skolēni no Portugāles, Beļģijas, Rumānijas un Latvijas iepazīst mežkopības nozari Latvijā un gūst ieskatu ilgtspējīgas mežu apsaimniekošanas procesos. Skolēni ne tikai piedalās izzinošās pastaigu nodarbībās mežā un dabas rezervātos, bet arī apmeklē kokapstrādes uzņēmumu un veido plakātus par dabas aizsardzību un tās nozīmi mūsu dzīvē. Projekta laikā mūsu galvenais sadarbības partneris ir Latvijas Valsts Meži. Projektā iesaistījušies Talsu Valsts ģimnāzijas skolotāji - projekta koordinatore un angļu valodas skolotāja Linda Matisone un ģeogrāfijas skolotājs Mārtiņš Danne.