Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Ēnu diena Saeimā 15.01.2015 11:36

Ēnu diena ir unikāla iespēja jauniešiem nepastarpināti iepazīt parlamenta darba ikdienu un izprast politikas un likumdošanas procesu, sekojot ne vien Saeimas deputātu darbam, bet arī „ēnojot” mūsu parlamenta tulkus, juristus, protokola un sabiedrisko attiecību speciālistus, kā arī citu struktūrvienību darbiniekus.

Lai pieteiktos šī gada 11.februārī „ēnot” Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, Saeimas priekšsēdētājas biedru Gundaru Daudzi, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, Saeimas sekretāru Andreju Klementjevu, Saeimas sekretāra biedru Gunāru Kūtri, kā arī citus Saeimas deputātus un darbiniekus, skolēnam līdz 4.feburārim uz e-pasta adresi info@saeima.lv jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa un motivācijas vēstule. Anketā jānorāda Saeimas deputāts vai darbinieks, kuru vēlas ēnot, un kontaktinformāciju, bet motivācijas vēstulē jāuzraksta, kāpēc vēlas piedalīties Ēnu dienā Saeimā. 

Aicinām iepazīties ar Saeimas deputātu sarakstu (skat. http://titania.saeima.lv/Personal/Deputati/Saeima12_DepWeb_Public.nsf/deputies?OpenView&lang=LV&count=1000) un Saeimas darbinieku sarakstu (skat. http://www.saeima.lv/lv/saeimas-struktura/administracija). 

Pēc pieteikuma reģistrēšanas skolēns savā e-pastā saņems apstiprinājuma vēstuli un informāciju par to, kā rīkoties turpmāk.

Aicinām ielūkoties Saeimas mājaslapā, lai atrastu pieteikuma anketu un aktuālāko informāciju par Ēnu dienas norisi parlamentā. 

Pielikumā pievienots Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces aicinājums Latvijas jauniešiem piedalīties Ēnu dienā Saeimā. Uz tikšanos Saeimā! 

Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Apmeklētāju un informācijas centrs
Tālr.: +371 67087321
Fakss: +371 67087244
E-pasts: info@saeima.lv

www.saeima.lv
www.twitter.com/jekaba11
www.flickr.com/saeima
www.youtube.com/SaeimaSAB
www.instagram.com/jekaba11


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

ēnu diena