Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Ēnu diena 12. februārī 21.01.2014 09:52

Skolēnu pieteikšanās Ēnu dienas vakancēm būs iespējama no 22.janvāra līdz 31.janvārim. Ēnu dienā var piedalīties ikviens 1. – 12.klašu skolēns. Īpaši iesakām šo iespēju izmantot vidusskolēniem, kuriem drīzumā jāizdara izvēle par nākotnes profesiju!

Vairāk par "Ēnu dienām 2014" var uzzināt, kā arī no 22.01. pieteikties var šeit:  http://www.enudiena.lv/jaunumi

Ēnu diena – ikgadēja karjeras izglītības akcija, kas notiek reizi gadā. Tās laikā

Ēna – 1. – 12.klašu (arī profesionālo izglītības iestāžu 1. – 4.kursu) audzēknis, kas Ēnu dienā 4 – 6 stundas seko izvēlētās profesijas pārstāvim viņa darba gaitās un izzina, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par līdzvērtīgu profesionāli.

Ēnot – process, kurā skolēns 4 – 6 stundas seko izvēlētās profesijas pārstāvim viņa darba gaitās un izzina, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par līdzvērtīgu profesionāli.

Ēnu devējs – uzņēmums, organizācija vai valsts institūcija, kas pieteikusies Ēnu dienas akcijai, dodot skolēniem iespēju ēnot savus darbiniekus.

Ēnojamais – jebkurš uzņēmuma, organizācijas vai valsts institūcijas (Ēnu devēja) darbinieks, kurš uzņem Ēnu un dalās savās profesionālajās zināšanās un prasmēs.

Latvijas Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.Atslēgvārdi

ēnu diena, karjeras izglītība