Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Ekselences balva ķīmijas skolotājai Ilzei Ventiņai 18.02.2016 11:12

LU Mazajā aulā tika sveikti visi "Ekselences balvas" finālisti un apbalvoti 4 labākie 2015. gada eksakto mācību priekšmetu skolotāji. Un ķīmijā par 2015 gada labāko skolotāju tika atzīta ģimnāzijas skolotāja Ilze Ventiņa. Sirsnīgi sveicam Tevi!

 „Ekselences balvai" kopā bija pieteikti 101 bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāju. No tiem tika atlasīti 20, kuri vada mūsdienīgas un aizraujošas stundas, spēj ieinteresēt skolēnus mācīties eksaktos mācību priekšmetus un palīdz katram skolēnam sasniegt savus labākos rezultātus.

Atšķirībā no citiem meistarības apliecinājumiem, „Ekselences balva" tiek piešķirta par skolotāja darbu klasē, nevis skolēnu rezultātiem eksāmenos un olimpiādēs, nostrādāto gadu skaitu vai formāliem dokumentiem, kas apliecinātu skolotāju kvalifikāciju. Tāpēc finālā skolotāji vadīja atklātas mācību nodarbības Mārupes vidusskolā. Viņu sniegumu vērtēja paši skolēni, Latvijas Universitātes (LU) un Valsts izglītības satura centra pārstāvji, kā arī balvas mecenātu – Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas, SIA „PharmIdea", SIA "Metrum" un AS „Latvijas valsts meži" pārstāvji.

Dienas noslēgumā LU Mazajā aulā notika apbalvošana, kurā sveica visus finālistus.

„Ekselences balvu" organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU Fondu.


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Ekselences balva 2015