Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Eiropas valodu diena 08.10.2022 19:34

Kopš 2001. gada katru gadu 26. septembrī Eiropas valstīs tiek svinēta Eiropas valodu diena. Šogad arī Talsu Valsts ģimnāzija piedalījās šīs dienas atzīmēšanā. 5. un 6. klašu skolēni tika iesaistīti pasākumā, kura mērķis bija rosināt skolēnu interesi par valodām, motivēt skolēnus iesaistīties svešvalodu pasākuma aktivitātēs un demonstrēt savas apgūtās zināšanas.

Pasākumu organizēja 11. klases skolēni, tā laikā 5. un 6. kl. skolēni, sadaloties komandās, veica dažādus uzdevumus stacijās - aktivitātēs zināšanu pārbaudei par Eiropas valstīm. Viens no pēdējiem uzdevumiem skolēniem likās visaizraujošākais, tāpēc viņi uzdevumā iesaistījās ar degsmi, atbildot uz kahoot sagatavotajiem jautājumiem. Pārbaudot dažādas skolēnu zināšanas, intuīciju un loģisko domāšanu, pienāca laiks apbalvošanai, kurā noskaidroja komandas, kurām veicies vislabāk.

Eiropas valodu dienas svinēšanu varētu ieviest skolas ikgadējo pasākumu plānā arī nākamajos gados, iesaistot skolotājus un citu klašu skolēnus, lai rosinātu interesi par valodām, kultūru un tradīcijām.

Paldies ikkatram jaunietim par dalību pasākumā! Paldies skolotājai Ievai Zariņai un Ilzei Osipovai par pasākuma ideju un palīdzību gatavošanās procesā!

 

Diāna Lubgane un Anete Treide no 11.klases


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

eiropas valodu dienas