Skolēni Dzejas dienās apciemo Talsu Galveno bibliotēku 20.09.2022 15:35

No 12. līdz 16.septembim Talsu Galvenajā bibliotēkā norisinājās Dzejas dienām veltīti pasākumi, kurus apmeklēja TVģ skolēni - 5.a klase un skolotāja Aija Grīvane; ar 4.b, 7.a, 8.a un 8.b uz bibliotēku devās skolotāja Madlēna Ūdre.

4.b klasi bibliotēkāres iepazīstināja ar trim latviešu dzejniekiem - Māru Cielēnu, Jāni Baltvilku, Ievu Samovsku - viņu dzeju, dzejas tapšanu. Skolēniem brīvprātīgi bija iespēja izteiksmīgi lasīt dzejnieku dzeju, minēt mīklas.

5.a klases skolēni Talsu Galvenajā bibliotēkā piedalījās nodarbībā "Dzejas stunda". Skolēni kopīgi radīja savus dzejoļus, kurus varēja lasīt 16. septembrī pie TGb visas dienas garumā akcijā "Dzejoļi iziet ielās".

7.a un 8.klašu skolēni lika "Dzejas puzli", kura attēlu ģenerējis mākslīgais intelekts; gatavoja "Dzejas torti", proti, salika pareizi - slāni pa slānītim - dzejas rindas; arī orientējās bibliotēkā, esot "Dzejas detektīvi".

Paralēli ierastajam ikdienas ritmam skolēni novērtēja iespēju doties uz Talsu Galveno bibliotēku un piedzīvot citādākas valodas un literatūras stundas.

Skolēni Dzejas dienās apciemo Talsu Galveno bibliotēku

talsu galvenā bibliotēka, dzejas dienas