Drošs ceļš uz skolu 17.04.2015 11:46

Aprīlī veicām pētījumu, lai uzlabotu arvien pieaugošo automašīnu plūsmu pie ģimnāzijas rīta stundās.

Konstatējām, ka viena trešdaļa šoferu, kas no rītiem brauc pie skolas, šobrīd neievēro ceļu satiksmes noteikumus, līdz ar to rada apdraudējumu ģimnāzijas un Talsu sākumskolas skolēnu drošībai.

Līdzīgu pētījumu atkārtosim mēneša intervālā un ceram uz autovadītāju izpratni par transporta plūsmu pie Talsu Valsts ģimnāzijas.

Lūdzam
*) izbraukt manevru ģimnāzijas stāvlaukumā bez atpakaļgaitas;
*) rīta buču savam bērnam dot laicīgi mašīnā, nekavējot bērna izkāpšanu un automašīnu plūsmu;
*) novietojot mašīnu stāvēšanai, ja iespējams, neizvēlēties stāvlaukuma vidu, bet novietot auto laukuma malās.

Paldies Jānim Bērziņam par uzskatāmi fiksēto problēmu un ieguldījumu tās risināšanā!

skolas vide