Draudzēties, draudzēties 19.10.2012 10:22

7.-9. klašu skolēniem bija organizēta Iecietības stundiņa. Tās saturs veidots, balstoties uz teatrālu stāstu par kādu meiteni, kura apcēlusi kādu no savām klasesbiedrenēm. Ar šo stāstu skolēni ieguva teorētisku informāciju par mobingu jeb vienaudžu savstarpējo vardarbību, kā arī meklēja cēloņus, saskatīja sekas un paredzēja risinājumus mobingam. Savukārt 12. klašu skolēniem bija iespēja līdzdarboties nodarbībā, izmantojot Foruma teātra metodi, kas ir kā nākamais solis mobinga padziļinātākai izpratnei un reālu risinājumu meklēšanai. Nodarbība bija sadalīta trīs daļās: tika parādīta situācija, kas norisinās kādā klasē, tālāk jauniešiem pašiem bija iespēja šo situāciju mainīt, uzlabot, meklēt risinājumus, un uz spēles laukuma iejusties notiekošajā, noslēgumā analizēt mobinga situācijā iesaistītās puses. Nodarbību vadītājas teica paldies jauniešiem un vēlēja draudzēties, draudzēties.

izglītības pasākums