Domājam zaļi! 28.09.2012 10:30

Latvijas Universitātes Lielajā aulā norisinājās Ekoskolu seminārs-apbalvošana. 17 jaunas Ekoskolas ieguva Zaļo karogu, ļoti daudzas skolas ieguva pateicības rakstus, jo tām karogs jau tiek piešķirts vairākus gadus pēc kārtas. Mūsu skola bija to dažu skolu vidū, kuras ieguva Ekoskolas nosaukumu un Zaļo diplomu. Es, Laila Pūkaine, un citi pārstvāji no ģimnāzijas - direktors Gundars Sebris, Annija Admidiņa un Justīne Leitarte - mēs devāmies uz Rīgu saņemt apliecinājumu skolas statusam ar izpildītu mājas uzdevumu. Mājās katrai skolai bija jāizveido stabils kartona koks un virsū jāuzrakstīta "zaļi domājošu" jauniešu vēlējumus Latvijai. Tas bija nepieciešams, lai varētu izveidot Ekoskolu mežu, kas tika tālāk nogādāts uz Vides un reģionālās attīstības ministriju. Dažas no labākajām Ekoskolām pasākumā prezentēja savu padarīto darbu iepriekšejā gadā. Lielu pārsteigumu radīja fakts, ka vairākas Ekoskolas ir arī pirmskolas iestādes. Sapratām, ka šāda veida pasākums ir lieliska iespēja sadraudzēties ar kādu no citām Ekoskolām, gūt pieredzi un varbūt arī mazliet kaut ko "pašpikot" no citu idejām. Uzzinājām, ka 7. novembris tiks pasludināts par Ekoskolas Rīcības dienu. To atzīmēsim arī mūsu skolā. Foto: Ekoskolu programmas vadītājs Latvijā Daniels Trukšāns, Justīne, Laila un Annija.

Laila Pūkaine, 12.a klases skolniece un Ekopadomes pārstāve

ekoskola