Dizaina uzņēmuma SIA BETOLLI nodarbība 09.03.2018 20:22

8. martā Talsu Valsts ģimnāzijas 10.a un 10.b klašu skolēniem notika karjeras nodarbība sadarbībā ar dizaina uzņēmumu SIA BETOLLI.

Nodarbības laikā skolēniem tika sniegta iespēja iegūt informāciju par nozares specifiku, sava biznesa uzsākšanu, mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu. Skolēniem tika sniegtas zināšanas, kādas prasmes, iemaņas un zināšanas nepieciešamas apgūt, lai veidotu savu karjeru dizaina jomā. Skolēni uzzināja par izglītības iestādēm, kur iespējams apgūt minēto profesiju.

Skolēniem pēc lekcijas tika piedāvāta radoša nodarbība, kuras rezultātā skolēni varēja apzināties savas prasmes, talantus un varēšanu karjeras veidošanai nozarē. Katrs skolēns nonāca pie skaista gala rezultāta – personīgi izveidota tauriņa.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pedagogs karjeras konsultants Ieva Smildzēja

nodarbība, karjera, karjeras izglītība