Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Dabaszinātņu konkursā Talsu pamatskolā 22.04.2016 10:35

15. aprīlī, kad Talsos atzīmēja pilsētas dienu, Talsu pamatskolā pulcējās  pilsētas vispārizglītojošo skolu 8. klašu jaunieši, lai mērotos spēkiem dabazsinībās. Konkurss dabaszinībās 8. klašu audzēkņiem notiek jau otro gadu, un tā mērķis ir radīt interesi par tādiem mācību priekšmetiem kā fizika, ķīmija un bioloģija.
Skolu komandas sešu cilvēku sastāvā demonstrēja savas zināšanas dažādos erudīcijas uzdevumos, piedalījās orientēšanās stafetē, kā arī prezentēja savus izgudrojumus. Talsu Kristīgās vidusskolas komandas izgudrojums „Sašuvinātors 3000” būtu neaizstājams palīgs zeķu lāpīšanā, bet Talsu Valsts ģimnāzijas jauniešu ideja „3D ēdienu printeris” sagādātu prieku gardēžiem. Savukārt Talsu pamatskolas skolēnu izgudrotais „Runājošais kalendārs” būtu nepieciešams aizmāršīgajiem un aizņemtajiem. Ar mašīnu, kas lido, klātesošos iepazīstināja Talsu 2. vidusskolas komandas dalībnieki, nosaucot savu izgudrojumu „Personīgie gaisa transporta līdzekļi”. Skolēnu aktivitātes konkursā apliecināja, ka jaunieši ir gan zinātkāri, gan gudri un radoši.
Konkursa noslēgumā, saskaitot iegūtos punktus, tika noteikti veiksmīgākie – 1. vietā ierindojās Talsu Valsts ģimnāzijas komanda, 2. vietā – Kristīgās vidusskolas komanda, 3. vietā – 2. vidusskolas komanda, atstājot 4. vietā mājiniekus, Talsu pamatskolas jauniešus. Nākamajā mācību gadā plānots, ka dabaszinību konkursa dalībnieki viesosies un sacentīsies Talsu Valsts ģimnāzijā.

Talsu pamatskolas skolotāja

 Vineta Lapiņa  (http://www.talsupsk.lv/)


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

dabaszinātnes, pasākumi