Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Cross Country 2014 08.04.2014 15:23

Stāsta Kristaps:

„Mēs dzīvojām Tibērijā. Interesanti, ka šī pilsēta atrodas ~ 200..300 metrus zem jūras līmeņa. Bijām vieni no pirmajiem, kas ieradās sacensību vietā. Tas deva iespēju nedaudz vairāk iepazīt pilsētu. Tad jau sākās treniņskrējieni pa trasi, trešajā dienā. Ceturtajā dienā sākās sacensības. Notika četru grupu skrējieni. Mums, zēniem, bija jāskrien 5040 metri. Kopā šajā grupā piedalījās 45 skrējēji, es no tiem finišēju 25. un 2. no Latvijas izlases ar laiku 17:49. Ņemot vērā apstākļus, uzskatu, ka startēju labi. Komandu vērtējumā Latvija ierindojas 6. vietā no 8. Skrējiena diena bija viskarstākā diena no visām, ko pavadījām Izraēlā – temperatūra sasniedza 29 grādus, tas, protams, apgrūtināja skriešanu – gaiss bija karsts un sauss, un putekļains. Pirms starta bija īpaša sajūta, jo bija apziņa, ka šoreiz es uzrādu ne tikai individuālu rezultātu, bet arī ietekmēju komandas vērtējumu.

Braucienā bija arī brīvais laiks, kas ļāva ielūkoties izraēliešu ikdienā, iepazīt vidi. Piemēram, redzējām daudzus augļu tirgus un suvenīru veikaliņus, pie precēm nebija cenas, varēja par visu kaulēties, to arī darījām. Valstu delegācijām bija organizētas arī kopīgas ekskursijas, piemēram, apmeklējām Nācareti, kurā, kā uzskata, dzīvojis Jēzus Kristus. Apmeklējām arī arābu apdzīvoto kvartālu. Bijām Sv. Marijas kristiešu baznīcā, kura būvēta vietā, kur savā laikā dzīvojusi Jēzus māte Marija. Tajā varēja ieiet tikai ar apsegtiem pleciem un ceļgaliem. Tāpēc mums izdalīja tādus kā priekšautus, ar kuriem nācās staigāt pa baznīcu. Iekšpusē varēja redzēt, ka šajā vietā jau bijušas vairākas baznīcas, kas dažādos laikos nopostītas.

Dzīvojām viesnīcā 10. stāvā, jutāmies kā luksus apartamentos, jo varējām redzēt pilsētu un tās tuvumā esošo ezeru no augšas. Bija pieejams arī jumta stāvs. Bija ļoti pārdomāta pasākuma organizācija. Iepazināmies ar citu valstu jauniešiem, kas bija ļoti draudzīgi. Bija organizēts īpašs pasākums, kas saliedē dažādos jauniešus, mūs sadalīja grupās pa 16, un tad kopā bija jāskrien draudzības stafete. Tās noslēgumā saņēmām medaļas par piedalīšanos krosa sacensībās. Man iznāca skriet pat divas reizes, jo aizvietoju vienu izlases biedru. Savukārt noslēguma pasākumā notika apbalvošana – katrs saņēma apliecību, ka piedalījies ISF rīkotajās sacensībās. Viss beidzās ar atvadu ballīti uz kuģa Galileja ezerā. Un tad jau mājupceļš – 24 stundas garš lidojums un brauciens.”


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Cross Country 2014


Atslēgvārdi

sports, skolēni