Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Ciemojamies Kolkas pamatskolā - Ekoskolā 01.12.2014 13:32

Par iespaidiem Kolkā raksta Ekopadomes jaunieši.

Ināra Ņestrova: "Liels prieks, ka tiku pieaicināta šajā braucienā. Bija ļoti interesanti uzzināt par to, ko tad īsti nozīmē eko skola, jo iepriekš ar to nebiju saskārusies. Man ļoti patika. Liels paldies brauciena organizētājiem !"

Ieva Uerte: "Brauciens bija tiešām interesants! Bija jauki redzēt un reāli apzināties,ka tik maza skoliņa,kurā ir tik maz skolēnu,var izdarīt tik daudz gan saistībā ar ekoskolas pasākumiem,gan pašu skolu vispārēji. Uzņemšana bija ļoti laipa. Ļoti jauki bija arī tas, ka apciemojām jūru,Kolkas ragu,jo tā tiešām ir viena no visskaistākajām vietām Latvijām un arī man dikti mīļa!"

Monta Megija Učelniece: "Par Kolku pirmais iespaids ir labs! Pati Kolkā es biju pirmo reizi, tāpēc man ļoti braucot busiņā patika vērot dabu. Arī pirmo reizi es biju Kolkas pamatskolā! Skolas skolēni un skolotāji šķita jauki un draudzīgi. Iepazīšanās ar citu skolu ikdienu bija jautri un aizraujoši. Tikpat aizraujoši bija cept vafeles. Iestāšanās ekoskolā liek noprast, ka dzīvot zaļāk un veselīgāk ir veselīgi. Tagad man ir cits skats uz skolas dzīvi. Kolkā man arī ļoti patika pastaigāties gar jūras krastu, kā arī apskatīt balto kāpu.Šis brauciens bija izdevies!Liels paldies par šadu iespēju!"

Nannija Pētersone: "Brauciens uz Kolku bija iedvesmojošs un pilns ar daudzām jaunām idejām. No Kolkas pamatskolas varēja smelties idejas kā rotāt gan skolu, gan klases. Interesanti bija tas, kā viņi mūs iepazīstināja ar savu skolu. Man patika atmiņā, kā viņi mums lika pārbaudīt savas spējas sportā. Un tas, kā viņi prot strādāt ar dabā sastopamām un otrreiz izmantojamām lietām."

Fotogalerija


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

ekoskola