Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Braucam uz teātri! 18.02.2014 14:00

Pirmo reizi Rīgas Krievu teātrī ir iestudēta Īzaka Dunajevska operete „Līgavaiņi”, tā pati nebēdnīgā muzikālā komēdija, kura, ticot „leģendai”, veicinājusi Maskavas Valsts Operetes teātra nodibināšanu 1927. gadā. Pats nosaukums jau liek nojaust, ka stāsts būs par neatlaidīgiem rokas un sirds piedāvājumiem: piecu līgavaiņu intereses objekts ir jauna krodziniece, kas kļuvusi par atraitni... patiesību sakot, krogs, ko viņa mantojusi, bet ar kuru precēties diemžēl nedrīkst...

Sākotnēji luga tikusi sarakstīta tieši dramatiskajam teātrim kā viegla muzikāla komēdija, taču ideoloģisku apsvērumu dēļ iestudējumu „neizlaida”. Tad Dunajevskis papildinājis šo darbu ar muzikāliem numuriem, un radās operete, bet no šī žanra nekādu ideoloģiju neviens negaidīja. Un tā, pēc 85 gadiem, „Līgavaiņi” būs skatāmi uz dramatiskā teātra skatuves, taču tieši kā operete: ar dzīvo orķestri, solistiem, kori un baletu.

Pieteikties braucienam var šeit līdz 21. februārim. Brauciena dalībnieks maksā par teātra biļeti - skolēnu biļete 7 - 8,40 EUR, skola nodrošina transportu.


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

teātris