Bioloģijas olimpiādes rezultāti 13.12.2016 14:16

25. novembrī Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu skolu skolēni piedalījās bioloģijas olimpiādē četrās klašu grupās. Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni olimpiādē ieguvuši ļoti labus rezultātus.

Talsu Valsts ģimnāziju 9. klašu grupā pārstāvēja Ketlīna Kālberga un ieguva atzinību par dalību olimpiādē. Elīza Grence ieguva augsto trešo vietu.

10. klašu grupā bioloģijas olimpiādē piedalījās Paula Kļaviņa, Inga Tračuka, Sandis Braunfelds un Renāte Strazdiņa. Atzinību par dalību olimpiādē ieguva Renāte Strazdiņa un Sandis Braunfelds.

11. klašu grupā Talsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja Rūta Amstere, Klāvs Adiņš un Laima Bērziņa. Klāvs Adiņš olimpiādē ieguva trešo vietu, savukārt Laima Bērziņa 11. klašu grupā ieguva pirmo vietu.

12. klašu grupā  mūsu skolu pārstāvēja Laura Reine, Dana Lāce un Ralfs Spirga. Abi 12. klases skolēni Dana Lāce un Ralfs Spirga ieguvuši dalītu pirmo vietu.

Apsveicam skolēnus un skolotāju Aritu Ritumu ar izcilajiem rezultātiem!

bioloģija, olimpiādes