Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Basketbola sacensības 01.02.2018 11:06

31.janvārī Talsu sporta namā notika basketbola sacensības vidusskolu grupā. Mūsu skolas komandām izcils sniegums un 1.vieta gan zēnu komandai, gan meiteņu komandai.

Meitenēm pirmā vieta nāca vieglāk - bija jāuzvar Talsu 2.vidusskola, kas diezgan pārliecinoši arī izdevās. Komandā spēlēja Asnāte Lindermane 10.b, Adelīna Liepiņa 11.b, Egija Grence 12.b, Kitija Keita Čihorija 11.b, Dārta Plivna 11.a, Monta Megija Učelniece 10.a, Vanesa Aleksīna 10.b un Līga Brigmane 10.b.

Zēnu komandas spēles bija saspringtas un grūtas, spēles rezultāts izšķīrās spēļu pēdējās minūtēs. Vēl sarežģītāku mūsu situāciju padarīja tas, ka komandā nebija rezerves spēlētāju, jo daži bija saslimuši, daži aizņemti zinātniski pētniecisko darbu izstrādē. Tā mūsu piecinieks cīnījās par katru bumbu, katru grozu, izcīnot uzvaras visās trīs spēlēs - pirmajā spēlē ar viena punkta pārsvaru tika pieveikta Talsu Kristīgā skola, pēc tam ar četru punktu pārsvaru uzvarēta Talsu 2.vidusskola un beigās mazliet pārliecinošāk arī guvām uzvaru pār Rojas vidusskolas komandu. Mūsu lieliskā piecinieka sastāvs - Ansis Kaspars Grīnbergs 10.b, Ginters Āboliņš 12.b, Krišjānis Suntažs 11.b, Rainers Šulcs 11.b un Linards Gailītis 11.b.

Skolotājs Andris Šņoriņš


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

basketbols, sacensības