Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Baiba Veismane – Rezonga 13.08.1981. – 19.12.2022. 20.12.2022 15:17

Mana mīlestība tur nokrīt

kā zvaigzne

un zūd…

Paliek vien dziesma – 

zila, tik zila

kā Latvijas debesis, 

zem kurām mans mūžs

baltā margrietiņā zied. 

/A.Krūklis/ 

 

Baiba Veismane – Rezonga

13.08.1981. – 19.12.2022.

Starp sniegpārslām klusajā Ziemassvētku laikā pēkšņi aizvirpuļojusi arī mūsu talantīgās, enerģiskās, iedvesmojošās kolēģes Baibas Veismanes – Rezongas dvēsele.

Baiba Veismane – Rezonga mūzikai atdeva sevi visu un guva no tās visu. Mūzika piešķīra Baibai dzīves saturu un jēgu. Mūziku, smalko vibrāciju, kas tajā paslēpta, Baiba brīnišķīgi spēja sajust un nodot tālāk, ar to darot bagātākus apkārtējos. Baibas balss tembrs atbalsojas vietās, kur viņa dziedāja - Mežaparka Lielajā estrādē, koncertzālēs,  baznīcās, ģimnāzijas zālē un Baibas izlolotajā Dziesmas skolā. Baiba bija enerģijas avots sadarbībai, kas veidojās starp Talsu novada mūziķiem, jauniešu koriem, absolventiem. Baiba spēja pārliecināt visus par visu.

Baiba, absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, ģimnāzijā 2004. gadā uzsāka skolotājas darbu, gan vadot iedvesmojošas mūzikas stundas, gan ieguldot sirds mīlestību katrā ģimnāzijas jauktā kora dziedātājā. Atmiņā paliks – mūzikli “Mazais ganiņš”, “Meža gulbji”, kopā dziedāšana Dziesmu svētkos, ģimnāzijas salidojumos. Baibas balss skanēja ģimnāzijas kolektīva pasākumos. Viņai piemita talants radīt sirsnīgu atmosfēru tur, kur bija dziesmai atsaucīgi cilvēki.

Baiba mācēja pamanīt talantu bērnā, jaunietī, prata profesionāli novērtēt un iedvesmot kolēģus. Viņas padomi izskanēja tā, ka radās vēlme darīt labāk. Baibai bija ļoti svarīgi ticēt jauniešiem, un viņa lika jauniešiem noticēt pašiem sev, īpaši brīžos, kad likās, ka priekšā stāv neizdarāmais. Jau mēģinājumos, klausoties jauniešu balsīs, viņa atzina, ka ir laimīga un gandarīta par viņu sniegumu. Korī Baiba bija skolotāja un bija arī savējā. Viņai bija svarīgi būt kopā ar saviem jauniešiem priekos, bēdās, mēģinājumos, koncertos, kora pasākumos un sadarbības pasākumos Latvijā un ārpus tās.

Baibai svarīgi bija apkārtējie cilvēki. Baiba bija kopā. Mūsu sirdī paliks viņas labestība, un mēs, atceroties viņu, vienmēr redzēsim mūsu Baibas smaidu! 

Skumstam kopā ar tuviniekiem un izsakām visdziļāko līdzjūtību!

Atvadīšanās no Baibas notiks Talsu Valsts ģimnāzijas aktu zālē 23. decembrī plkst. 13:00 ar grieztajiem ziediem (bez vainagiem).

Talsu Valsts ģimnāzijas saime