Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Atvērto durvju diena Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā 04.05.2022 21:49

2022. gada 12. maijā Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija no plkst.13.40 līdz plkst.15.20 organizēs Atvērto durvju dienu, kas paredzēta 10.-12. klases skolēniem, profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem un augstskolu absolventiem tiešsaistē (Zoom platformā).

Aicinām Jūsu skolas skolēnus iepazīties ar studiju iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā!

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija ir vienīgā militārā augstskola Latvijā, kas sagatavo Nacionālo bruņoto spēku virsniekus – karavīru un vienību komandierus un līderus.

Atvērto durvju dienas apmeklējums skolēniem sniegs iespēju uzzināt vairāk par Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un atlases procesu, kā arī iepazīties ar mācībspēkiem, kadetiem un mācību vidi. 

Atvērto durvju dienas pasākumu atklās Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas rektors pulkvedis Oskars Kudlis.

Visiem interesentiem piekļuves saite pasākumam tiešsaistes platformā “Zoom” tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu, kā arī saite tiks publicēta 1 dienu pirms pasākuma Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas tīmekļa vietnē un Facebook sociālajā kontā.

Studijas: https://www.naa.mil.lv/lv/forma/pieteikums-studijam

Pieteikties var rakstot (vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, kontaktinformāciju: tālruņa numuru) uz e-pastu: tatjana.kleinhofa@mil.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26672749.

 


Pievienotie attēli