AS "Latvenergo" finansējums fizikas kabineta aprīkojumam 22.09.2021 22:52

Nodibinājuma Iespējamā misija izsludinātajā konkursā "AS "Latvenergo" atbalsts izcilu fizikas kabinetu izveidei Latvijas vispārizglītojošās skolās" noskaidroti uzvarētāji - 10 Latvijas skolas, kuras saņems nepieciešamo fizikas kabineta aprīkojumu mācību procesa pilnveidei, tostarp arī Talsu Valsts ģimnāzija. Paldies projekta iesniedzējiem - skolotājam Guntaram Ēcim un skolotājai Ievai Smildzējai!

Konkurss notika vienā kārtā, skolām iesūtot pieteikuma anketu, motivācijas vēstuli un nepieciešamo aprīkojuma sarakstu fizikas kabinetam eksakto zinību apguvei. Konkursa ietvaros saņemti 48 skolu pieteikumi.

Konkursa rezultātā fizikas kabinetu aprīkojumu saņem: Talsu Valsts ģimnāzija un Ventspils 1.pamatskola no Kurzemes reģiona; Rīgas Zolitūdes ģimnāzija un Mežciema pamatskola no Rīgas; Andreja Upīša Skrīveru vidusskola un Pūres pamatskola no Zemgales reģiona; Daugavpils 3.vidusskola un Daugavpils Valsts ģimnāzija no Latgales reģiona; Siguldas Valsts ģimnāzija un Apes pamatskola no Vidzemes reģiona.

Konkursā piedalīties varēja ikviena Latvijas vispārizglītojošā pamatskola un vidusskola/ ģimnāzija, iesniedzot pieteikumu. Katra reģiona un Rīgas uzvarētāji – viena pamatskola un viena vidusskola/ģimnāzija jeb kopā 10 Latvijas skolas saņem balvā – nepieciešamo aprīkojumu mūsdienīga fizikas kabineta aprīkošanai 21 000 EUR vērtībā.