Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

AS „Grindeks” rīkotās "Profesiju dienas" 20.01.2020 18:40

AS „Grindeks” aicina skolēnus, kuri interesējas par ķīmiju un farmāciju līdz 26. janvārim pieteikties uzņēmuma rīkotajām „Profesiju dienām”, kas notiks no 12. februāra līdz 11. martam. Šis ir jau vienpadsmitais gads kopš uzņēmumā tiek realizēts šāds projekts ar mērķi veicināt jauniešu interesi par ķīmiju un karjeras iespējām farmācijas nozarē.

AS „Grindeks” aicina 9.-12. klašu skolēnus iepazīt profesijas, kas saistītas ar zāļu ražošanu. Uzņēmums jauniešiem piedāvā pavadīt vienu darba dienu kopā ar izvēlētās jomas speciālistu. Skolēniem būs iespēja iepazīties ar šādām profesijām:

 ķīmiķis,
 ķīmijas tehniķis-analītiķis,
 ķīmiķis-analītiķis,
 mikrobiologs,
 ražošanas farmaceits,
 reģistrācijas dokumentācijas izstrādes speciālists,  ražošanas farmaceits,
 farmācijas tehnologs,
 farmaceitiskās produkcijas ražošanas operators,
 reaktora operators.

 

„Profesijas dienu” ietvaros skolēniem būs iespēja piedzīvot praksē farmācijas nozares profesionāļu ikdienu, iejusties izvēlētās profesijas specifikā un saņemt atbildes no nozares speciālistiem uz interesējošiem jautājumiem gan par farmācijas nozari kopumā, gan par darba ikdienu farmācijas uzņēmumā, gan arī par karjeras iespējām. AS „Grindeks” profesionāļu vadībā skolēni tiks iepazīstināti ar dažādiem uzņēmuma ražošanas iecirkņiem, praktiski darbosies laboratorijās un gūs jaunu pieredzi, kas noderēs savas profesijas un studiju virziena izvēlē.

Lai pieteiktos „Profesiju dienām”, skolēniem jāsūta pieteikums un motivācijas vēstule uz profesiju.dienas@grindeks.lvMotivācijas vēstulē obligāti jābūt norādītai skolai un klaseijābūt norādītam kontakttālrunim un e-pastam, kā arī jāatbild uz jautājumiem – kāpēc Tu vēlies tuvāk iepazīt „Grindeks” un kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija?
Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

karjeras izglītība