Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Apsveicam! 01.04.2021 23:08

Apsveicam 12.a klases skolnieku Robertu Pičukanu, kurš ieguvis 1.vietu un stipendiju AS “Latvijas valsts meži” (LVM) organizētajā stipendiju konkursā “LVM Bioekonomikas skola”!
 

Jau piekto gadu trīs kārtās jaunieši iepazina, pētīja dabā un risināja jautājumus, kas skar inovatīvo bioekonomikas jomu. Šī gada tēma bija koksnes biorafinēšana, un dažādos uzdevumos trīs kārtās jauniešiem bija jāsniedz savs redzējums par to, kas ir koksnes biorafinēšana un kāda ir tās nozīme bioekonomikā.

Kopumā šogad “LVM Bioekonomikas skola” stipendiju konkursā piedalījās vairāk nekā 100 jaunieši no visas Latvijas. 47 vidusskolēni pārvarēja pirmās divas konkursa kārtas un trešajā bija aicināti veidot minūtes garu video vēstījumu saviem vienaudžiem ANO Starptautiskajā meža dienā, kas ik gadu tiek atzīmēta 21. martā. Video tēma bija “Koksnes biorafinēšana”, un vēstījumā bija jāatklāj koksnes produktu loma klimata pārmaiņu mazināšanā un inovāciju radīšanā. Visi trešās kārtas video tika reģistrēti LVM Facebook lapā, un ikviens varēja nodot savu balsi par sev tīkamāko video vēstījumu. Gala rezultātu noteica organizatoru žūrijas vērtējums un publiskais balsojums.

Informācija no https://www.lvm.lv/jaunumi/5680-zinami-lvm-bioekeonomikas-skolas-stipendiju-ieguveji.


Pievienotie attēli