Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Apsveicam skolotāju Mēriju Baštu! 22.11.2015 10:23

Skolotāja Mērija Bašta Atzinības rakstu saņem par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu izglītībā Talsu novadā. Skolotāja Talsu Valsts ģimnāzijā kvalitatīvi un radoši nostrādājusi 31 gadu, gūstot cieņu gan no skolēniem, gan no vecākiem un kolēģiem vairākās paaudzēs. 

Skolotājas Baštas audzēkņi ik gadu gūst labus un teicamus rezultātus pamatskolas matemātikas eksāmenā un novada matemātikas olimpiādēs, piemēram, 2014./2015.m.g. iegūta 2.v, 2013./2014. m.g. iegūtas 1. un 3. vieta.

Skolotāja, ikdienas darbā izmantojot daudzveidīgas mācību metodes, stratēģijas,gūs panākumus darbā ar dažādu sagatavotības līmeņu skolēniem. Skolēni vienmēr ir pozitīvi novērtējuši, ka pie skolotājas veicamie uzdevumi ir jēgpilni, ka skolotāja ir prasīga, taisnīga gan mācību, gan audzināšanas darbā. Skolotāja vienmēr ir bijusi laba klases audzinātāja, rūpīgi un atbildīgi veidojusi sadarbību ar skolēniem un viņu vecākiem. 

Savukārt kolēģi atzinīgi novērtē Mērijas rūpes par kolektīvu ikdienā un ilggadēju ģimnāzijas arodorganizācijas vadīšanu.

Paldies skolotājai Mērijai Baštai!


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

pedagogi