Apsveicam skolotāju Antru Grūbi! 26.09.2012 11:42

Skolotāja Antra Grūbe ir vairāku novadpētniecības grāmatu autore: "Talsu un apvidus vēsture: no 1900.gada līdz 1.pasaules kara sākumam",  "No vidusskolas līdz ģimnāzijai (1919 -1929)", "Ne pa jokam (Talsos pirms ½ gadsimta)". Tāpat viņas rakstus par novada vēsturi varam lasīt laikrakstā "Talsu Vēstis". Priecājamies par tevi - Antra!
„Starptautisko Luda Bērziņa pedagogu radošo darbu konkursu” 1993.gadā iedibinājis pasaulē pazīstamais ortopēds, Jēlas Universitātes profesors Kristaps Keggi, tā godinot sava vectēva – pazīstamā folklorista, pedagoga, teologa, literatūrvēsturnieka, tulkotāja un dzejnieka Luda (Ernesta) Bērziņa piemiņu. Šogad „Starptautiskā Luda Bērziņa pedagogu radošo darbu konkursa” laureātu godināšana notiks 28.septembrī plkst.12.00 Rīgā.

pedagogi