Akcijas “Cilvēks vidē” laureātu sveikšana 16.12.2018 17:46

2018. gada 10. decembrī Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā norisinājās izglītojošās akcijas “Cilvēks vidē” laureātu apbalvošana. Akcijas mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu interesi par dabas bioloģisko daudzveidību. Spilgtākie fotostāsti kopā ar to autoru vēstījumiem grezno 2019.gada kalendāru “Cilvēks – dabas atspulgs”.

Vairāk kā desmit Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši septembrī devās uz Slīteres dabas nacionālo parku, lai piedalītos šajā fotoakcijā. No iesūtītajām fotogrāfijām kalendāram tika izvēlēti Elīzas Grences, Sabīnes Lauras Kiršteinas un Līvas Kristas Učelnieces darbi.  Viņu fotogrāfijas tad arī ir apskatāmas kalendārā.

Akciju rīkoja UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un izglītības uzņēmums “Lielvārds” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Vidzemes Augstskolu (Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV projekta ietvaros) un Rīgas Jauno tehniķu centru.

Skolotāja Ilze Kļaviņa

konkurss, laureāti