Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Akcija "SirdsSkolotājs" 05.10.2021 07:23

Pasaules skolotāju dienu sagaidot, žurnāls “Skola & Ģimene”, portāls E-klase un laikraksts “Latvijas Avīze” uzsāk akciju “SirdsSkolotājs”, kurā ikvienam ir iespēja cildināt pedagogu, kurš ar savu darbu ir iedvesmojis, darījis vairāk vai citādi, kā minēts profesijas priekšrakstos, ir pedagoga profesijas paraugs un iedvesma. Lai viena skolotāja stāsts ik mēnesi kļūst par iedvesmu un pateicību visiem pedagogiem mācību gada garumā!

Visa mācību gada garumā tiks gaidītas pieteikuma vēstules ar stāstiem par mūsu lieliskajiem pedagogiem, lai katru mēnesi pastāstītu par vienu īpašo SirdsSkolotāju. Starp mums ir iedvesmojoši, mirdzoši un dzirksteļojoši dārgakmeņi, kas ikdienā paliek neredzami!

Žurnāla "Skola & Ģimene" galvenā redaktore Ilze Kuzmina, aicinot piedalīties šajā akcijā, saka: "Skolotāji ir vieni no vissvarīgākajiem cilvēkiem mūsu bērnu dzīvē, taču pedagogu profesijas prestižs diemžēl nav augsts. Ar šo akciju vēlamies parādīt, kādi lieliski skolotāji strādā Latvijas skolās un citās izglītības iestādēs. No viņu pieredzes noteikti varēs mācīties un iedvesmoties arī citi. Aicinu visus, kas iepazinuši kādu lielisku skolotāju, pastāstīt mums par viņu!"

Tiks gaidīti dažāda rakstura un satura, sirdssilti un iedvesmojoši stāsti par pedagogiem visā Latvijā. Pieteikuma vēstuli ar stāstu par SirdsSkolotāju sūti pa e-pastu: skola.gimene@latvijasmediji.lv vai pa pastu uz žurnāla “Skola & Ģimene” redakciju Rīgā, Toma ielā 4, LV 1003, un, iespējams, tieši par Tavu skolotāju mēs pastāstīsim arī citiem!


Pievienotie attēli