Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Aizvadīta TVģ hokeja draudzības spēle ar Talsu Kristīgo vidusskolu 29.03.2023 10:37

28. martā Talsu hokeja hallē notika draudzības spēle starp Talsu Valsts ģimnāzijas un Talsu Kristīgās vidusskolas komandām. Spēles mērķis bija dot iespēju tiem skolēniem, kuri ikdienā netrenējas šajā sporta veidā, iepazīt un izbaudīt īstu hokeja maču. 

Ģimnāzisti sevi šogad jau ir pierādījuši kā īstus hokeja entuziastus, jo jau astoņas reizes ir norisinājušās labi apmeklētas slidošanas un "dīķa hokeja" nodarbības. Mūsu aktivitāti pamanīja treneris Imants Ziediņš, kurš ierosināja organizēt draudzības spēli starp skolām. Aicinājumam piedalīties uzreiz atsaucās Talsu Kristīgā vidusskola un skolotājs Ingvars Lerhs.  

Spēle spraigā cīņā norisinājās trīs 20 minūšu periodos. Īsie periodu starplaiki tika izmantoti, lai savā starpā pārspriestu stratēģiju, iedzertu līdzi paņemto ūdeni un draudzīgi pajokotos. Skolēni iejutās hokejistu lomā un pilnā aizsargu ekipējumā spēlēja uz lielā laukuma, kur bija jāpievērš uzmanība tādām lietām kā zilām un sarkanām līnijām, apmalēm, vārtiem, citiem spēlētājiem un nomaiņām. Par to, lai viss notiktu atbilstoši noteikumiem, rūpējās mača galvenais tiesnesis.  

Pilnīgi noteikti var teikt, ka uzvarēja draudzība, jo ļoti rezultatīvā spēlē mazliet labāk veicās Talsu Valsts ģimnāzijas komandai, bet pēcspēles metienu sērijā meistarīgāka izrādījās Talsu Kristīgās vidusskolas komanda.

Noslēgumā visi hokeja entuziasti pulcējās Talsu ledus halles kafejnīcā, lai mielotos ar picu un dalītos ar iespaidiem par spēli. Tika nolemts, ka tas ir jāatkārto!  

Talsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja Eduards Lāže (komandas kapteinis), Markuss Planders, Māra Brigmane, Rihards Vorslovs, Aleksis Leperts, Armands Grencis, Krišjānis Roze, Singurs Zariņš, Mārtiņš Danne un Gundars Sebris. 

Paldies Talsu ledus hallei par atsaucību un īpaši trenerim Imantam Ziediņam, kura gādībā notika draudzības spēles organizēšana!    


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

draudzības spēle, hokejs