Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Aizraujošā spēlē aicina jauniešus iepazīt profesiju daudzveidību 14.09.2015 16:26

Tuvojoties Karjeras nedēļai, kas Latvijā šogad notiks no 12. līdz 16. oktobrim, jauniešiem tiek piedāvātas dažādas iespējas - konkursi, spēles, tikšanās u.tml.  

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sociālajā tīklā Draugiem.lv ir izveidojusi interaktīvu un aizraujošu spēli “Atver profesiju durvis”. Sākot ar 14. septembri, tā jauniešus iepazīstina ar profesiju daudzveidību, izceļot specifiskās zināšanas, prasmes un personības īpašības, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi darbotos dažādās profesijās.

“Jauniešu priekšstati par profesijām bieži vien ir nepilnīgi, iztrūkstot zināšanām par pienākumiem, ko veic konkrētu profesiju pārstāvji. Jaunieši ne vienmēr zina, kāda izglītība nepieciešama profesijā strādājošajiem. Mēs radījām šo spēli ar sacensības elementiem, lai jaunieši interaktīvā veidā iepazītu profesijas un uzzinātu par tām ko jaunu,” atklāj VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta direktore Aleksandra Joma.

Spēle veidota divos līmeņos. Pirmajā līmenī dalībniekiem ir jāatver astoņas profesiju durvis, uzminot profesiju pēc sniegtā apraksta. Savukārt otrajā līmenī jauniešiem būs jādodas uz Karjeras nedēļas pasākumiem, lai uzzinātu unikālo kodu, ko ievadīt spēlē, tā iegūstot papildu punktus. Aktīvākajiem un veiksmīgākajiem spēlētājiem būs iespēja saņemt vērtīgas balvas.

Digitālā spēle „Atver profesijas durvis” vietnē www.draugiem.lv/viaa būs pieejama no 14. septembra. Spēles otrais līmenis būs atvērts no 7. oktobra.Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

karjeras izglītība