Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Notikumu kalendārs
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Olimpiādes 03.02.2009 10:54

 

 Talsu Valsts ģimnāzijas skolēnu rezultivitāte olimpiādēs

  • Rajona ķīmijas olimpiādē 2. vietu ieguva 11. klases skolnieks Māris Prūsis(pedagogs Oļģerts Gūtmanis). 
  •  Rajona vēstures olimpiādē 9. klasēm 1. vietu ieguva 9. klases audzēkne Ieva Vadone(pedagogs Jana Damberga).
  •  Rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. - 12. klasēm 2. vietu ieguva 12. klases audzēkne Ieva Jaunbirze(pedagogs Ilona Heniņa) un 3. vietu ieguva Bārbala Nelsone(pedagogs Ilona Heniņa).
  •  Rajona 8.klašu vācu valodas olimpiādē Ilvai Vadonei 2. vieta ( A. Dambekalne)

 

 

 

 

 

 

Rajona fizikas olipiādes rezultāti
11.klase

Nr.

p.k.
Kods Uzvārds, vārds Skola Tests20 pkt Uzdevumi Punkti Vieta Skolotājs
1 2 3 4
1.        2 Roberts Kiršteins Talsu Valsts ģimnāzija 14 2 1 13 2 32 I Imants Fokerots
2.        36 Krontāls Mārtiņš Talsu Kristīgā vidusskola 3 12 6 10 0 31 II, III Brāķeris Verners
3.        37 Kļaviņš Jānis Vandzenes vidusskola 9 4 5 10 3 31 II, III Mihno Aigars
4.        35 Garancis Jānis Talsu Kristīgā vidusskola 8 3 2 10 2 25 4. Brāķeris Verners
5.        6 Prūsis Māris Talsu Valsts ģimnāzija 9 1 1 9 2 22 5. Fokerots Imants
6.        10 Leinbergs Jānis Talsu Kristīgā vidusskola 6 3 1 10 0 20 6. Brāķeris Verners
7.        8 Urķe Aija Talsu 2.vidusskola 4 4 1 8 2 19 7. Daina Iesalniece
8.        13 Otersbergs Matīss Vandzenes vidusskola 4 1 2 6 0 13 8. Mihno Aigars
9.        3 Mūrnieks Māris Rojas vidusskola 6 0 0 5 0 11 9. Egils Mūrnieks

Rajona fizikas olimpiādes rezultāti

12. klase
12. klasē 1. vietu nepiešķīra

 

 

Nr.p.k. Kods Uzvārds, vārds Skola Tests20 pkt Uzdevumi Punkti Vieta Skolotājs
1 2 3 4
1.        22 Puriņš Māris Talsu Kristīgā vidusskola 11 3,5 6,5 0 2 23 2 Brāķeris Verners
2.        31 Cietvīrs Rihards Talsu Valsts ģimnāzija 9 1 2 1 5 18 3 Fokerots Imants
3.        20 Mežavilks Kristaps Talsu Valsts ģimnāzija 8 0 6 0 0 14 4 Fokerots Imants
4.        21 Lukševics Kārlis Vandzenes vidusskola 8 1 1 0 1 13 5 Mihno Aigars
5.        33 Asere Līva Talsu Valsts ģimnāzija 4 1 4 0 3 12 6 Fokerots Imants
6.        32 Krūmiņš Edijs Rojas vidusskola 5 1 1 0 1 8 7./8. Mūrnieks Egils
7.        25 Lavrinovičs Artūrs Talsu 2.vidusskola 5 0 2,5 0,5 0 8 8./9. Daina Iesalniece
8.        30 Vaicis Ivo Rojas vidusskola 4 0 1,5 0 2 7,5 9. Mūrnieks Egils
9.        24 Erdmanis Ivo Talsu 2.vidusskola 1 1 1 1,5 0 4,5 10. Daina Iesalniece


Kultūras vēstures olimpiādē:

12. klašu grupā 2. vietu ieguva Lauma Krišāne(skolotājs Alfrēds MOseičuks).