8.b klases video uzvar konkursa nacionālajā kārtā 29.04.2015 09:02

Pagājušā gada Globālo Rīcības Dienu ietvaros skolēni tika aicināti piedalīties strptautiskā konkursā un veidot savu mūzikas video par pārmaiņu nepieciešamību mūsu dzīvesveidā un padarītu to ilgtspējīgāku. Ģimnāzijas 8. b klase video filmēja un veidoja projeku nedēļas laikā, un tas nacionalajā konkursa kārtā tika atzīts par vislabāko. Tālākais rezultāts atkarīgs no starptautiskā balsojuma inernetā.

Nacionālā žūrija Vides izglītības fonda pārstāvju sastāvā vērtēja iesūtīto darbu radošumu, entuziasmu, sižeta līniju, tehnisko izpildījumu. Video bija jāiesaista arī ekoskolu simboli - karogs un logo. Tagad 8.b klases iesūtītais video piedalās starptautiskajā konkursā - kopā ar labākajiem darbiem no vairāk kā 40 valstīm! Uzvarētāji tiks noskaidroti ar balsošanas palīdzību - balsot var Rīcības dienu mājas lapā no 27. aprīļa līdz 3. maijam. Trīs visvairāk balsis savākušie video tiks atklāti 6. maijā un balvās saņems 200, 400 un 600 Eiro!

8.b klases sagatavotais dziemas video.

ekoskola