7.b klases ekskursija 04.05.2022 14:44

Šī gada 14. aprīlī 7.b klase devās ekskursijā uz P. Stradiņa medicīnas vēstures muzeju ar projekta "Latvijas skolas soma" finansējumu. Medicīnas vēstures muzejā gidu pavadībā iepazinām gan cilvēka attīstību, gan medicīnas attīstību dažādos laika posmos. Interesantākie bija pirmie izgudrojumi kā rentgens, mākslīgās plaušas, transplantācijas atklājumi u.c. Ekskursija bija ļoti izglītojoša, kā arī skolēni spēja novērtēt mūsdienu medicīnas attīstību, kvalitāti un vērtību.

Kā šīs iestādes palildu vērtība bija tās atrašanās vieta - blakus Ukrainas neatkarības ielai, respektīvi, pretī Krievijas vēstniecībai. Gaidot autobusu, skolēni apskatīja protesta plakātus, uzrakstus, atbalsta vārdus un attēlus Ukrainai. Viņi minēja, ka, ieraugot visu savām acīm realitātē, saprot šo protestu pret Krieviju un atbalstu Ukrainai apjomu un nozīmību.

Lai skolēni gūtu izpratni par Nacionālās bibliotēkas darbību, skolēni piedalījās orientēšanās spēlē Nacionālajā bibliotēkā. Minētās aktivitātes papildināja arī mācību saturu latviešu valodā un literatūrā, vēsturē un dizainā.