Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Talsu novada muzeja konkurss 22.11.2008 10:28


Talsu Novada muzeja konkurss „Latvijas republikai – 90”


     Jau vasaras noslēgumā apmeklējot vēstures skolotāju metodiskās apvienības rīkoto semināru Talsu Novada muzejā, katram pamatskolas skolotājam tika iedots konkursa nolikums, kurš paredzēja 7. oktobrī 8.-9. Klašu skolēniem konkursu par notikumiem Latvijā un Talsu rajonā.
Tas bija izaicinājums man kā jaunajam pedagogam, jo mācību gads bija tikko kā iesācies, un skolēnu zināšanas un prasmes vēl nebiju īsti izanalizējusi. Tā nu sanāca, ka aicināju pieteikties 9. klases skolēnus, kas vēlējās ārpus mācību stundām papildināt savas zināšanas Latvijas un Talsu vēsturē.
Iesākumā atsaucība no skolēnu puses nebija aktīva, bet veiksmīgā kārtā komandu (6 skolēni) tomēr nokomplektējām. Līdz ar to varējām sākt gatavoties konkursam. Mūsu galvenais uzdevums bija izveidot planšeti par izvēlēto tēmu „Talsu Valsts ģimnāzijai – 90”. Jāatzīst, ka pirmais mājas darbs nebija veiksmīgi izpildīts, un tā kā, neskatoties uz iegūto 2. vietu savā grupā, iekļuvām arī finālā, darbiņš bija jāpārstrādā. Tam tika veltīta gandrīz visa brīvlaika nedēļa – paldies par darbu Ievai A., Justīnei un Laurai. Protams, lai planšete izskatītos skaista un atbilstu norādītajiem lielumiem, mums izpalīdzēja skolotājs Jānis Bērziņš, bet veiksmīgi realizēto ideju ieteica skolas direktore Inguna Raituma.
Līdz ar to varu teikt, ka startējot finālā 4. novembrī un godam nopelnot 1. vietu, izcīnījām strādājot komandas darbu.
Vēlreiz paldies par sadarbību  un pozitīvo attieksmi 9. klases skolēniem Justīnei, Laurai, Ievai A., Ievai V., Ārim un Krišjānim R., ceru, ka, turpināsies tādā pašā pozitīvā gaisotnē.
Vēstures un sociālo zinību skolotāja Jana Damberga