Zinību skolas aktualitātes 25.09.2008 13:22

Aktīvi darbu ir uzsākusi Zinību skola. Skolēni ir iesaistījušies dažādās sev interesējošās mācību priekšmetu sekcijās, brīvajā laikā papildinot savas zināšanas un paplašinot savu redzesloku. Zinību skolā, tāpat kā pagājušajā gadā darbojas 10 sekcijas.
 19. septembrī Zinību skolas dalībnieki devās šī mācību gada pirmajā ekskursijā, izmantojot Valsts pārvaldes iestāžu rīkoto atvērto durvju dienas piedāvājumus. Skolēni pabija Ekonomikas ministrijas Statistikas pārvaldē, Labklājības ministrijā, Izglītības ministrijā, Īpašo uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātā un Eiropas Savienības integrācijas birojā. Dienas noslēgumā skolēni apmeklēja jauno Nacionālā teātra izrādi „Skola”.
 Turpinot savu darbu, Zinību skolas jaunie ķīmiķi 26. septembrī dosies uz Zinātnieku nakti Rīgā.