Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

4.a klases Vecvecāku pēcpusdiena 20.05.2023 10:12

Pēdējās nedēļās mūsu skolā atzīmējām dažādus ģimeniskus svētkus – sveicām māmiņas Māmiņdienā, svinējām Ģimeņu nakti.  Bet arī 17.maijā pavasarīgā gaisotnē norisinājās 4.a klases īpaši gaidītā Vecvecāku pēcpusdiena.

Pēc īpaši rūpīgas priekšnesumu un dāvanu gatavošanas skolēni varēja savus mīļos vecvecākus sagaidīt mūsu skolā. Zālē smaržoja ābeļu ziedi, un priecīgas omītes un opīši sapulcējās svētku brīdim.

Klases skolēni bija sagādājuši gan dziesmu, gan teātra un arī instrumentu spēles koncertu, kurā dalību ņēma arī dažas muzikālas vecmāmiņas. Starp priekšnesumiem iepazinām mūsu skolēnu vecvecākus caur dažādiem jautājumiem, atjautības uzdevumiem un aktivitātēm. Uzzinājām, kas mazbērniem garšo un negaršo, kādas ir kopīgās vecvecāku un mazbērnu aktivitātes, dzirdējām mīļākos izteicienus, spēlējām mēmo šovu.

Ballīte, protams, tika noslēgta ar latviešu tautas rotaļām un gardu kliņģeri.

Sakām lielu paldies visiem vecvecākiem, kas ieradās, visiem skolēniem, kas sarūpēja skaistās dāvanas un priekšnesumus, mūsu skolotājiem - Ievai Zariņai, Maijai Aveniņai, Jānim Bērziņam, Ivetai Kālbergai ,Sandrai Iesalniecei, Ilonai Zitmanei, skolēnu vecākiem, kā arī pasākuma fotogrāfei Paulai!

 

Klases audzinātāja
Jolanta Vronovska


Pievienotās galerijas

4.a klases Vecvecāku pēcpusdiena


Atslēgvārdi

vecvecāku pēcpusdiena