Latvijas 32. skolēnu zinātniskā konference 29.04.2008 12:47

Latvijas 32.skolēnu zinātniskajā konferencē 26., 27. aprīlī Rīgā ļoti veiksmīgi 14 zinātniski pētnieciskos darbus aizstāvējuši Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni.

Sveicam visus konferences dalībniekus – zinātniski pētniecisko darbu autorus un pedagogus - darbu konsultantus!

Īpaši suminām laureātus: Aneti Krauzi un Ievu Smildziņu – II pakāpes diploms kultoroloģijā, Agnetu Veženkovu un Gunti Vītolu - II pakāpes diploms ķīmijā, Mārtiņu Indriksonu un Lauri Rezgali - II pakāpes diploms ķīmijā, Dāvi Alsbergu - II pakāpes diploms zemes zinībās, Andri Bērziņu un Mārtiņu Bērziņu - II pakāpes diploms tiesībās, Mārtiņu Briedi - II pakāpes diploms bioloģijā.

Mārtiņš Briedis ieguvis tiesības 29. aprīlī piedalīties atlases kārtā Rīgā, lai cīnītos par iespēju piedalīties kādā no šī gada starptautiskajām  studentu zinātniski pētniecisko darbu konferencēm. Veiksmi!!!