Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

ZZ čempionāts 28.04.2008 10:52

             Šī gada 23. aprīlī Ventspilī norisinājās ZZ čempionāta Kurzemes 2. pusfināls, kurā piedalījās 19 klašu komanda pamatskolas vecuma posmā un 13 klašu komandas no vidusskolām. Arī Talsiem bija 4 komandas - divas no Talsu Valsts ģimnāzijas un divas no Talsu 2. vidusskolas.

              Pa dienu sacensības uzsāka pamatskolēni, bet vakara pusē sacensībās iesaistījās arī vidusskolēni. Visām komandām bija jāsagatavo plakāts ar skolas un klases nosaukumu, kā arī klases saukli! Punkti tika piešķirti arī par skanīgu klases kopējā tēla noformējumu. Šos uzdevumus visas klases bija veiksmīgi izpildījušas, bet bez šiem bija arī citi uzdevumi, kas pieprasīja gan fizisku piepūli, gan garīgu izturību. Mums kopīgiem spēkiem bija jāizpilda 11 uzdevumi un 1 uzdevums tikai klašu audzinātājiem. Skolēniem bija jāatmin visādas mīklas un jāatbild un draugiem.lv sadaļas Brain sagatavotajiem jautājumiem, jāuzceļ pēc iespējas augstāka piramīda no kastēm neizmantojot rokas. Dienas rekords bija 2,95 metri. Vēl mums bija jāuzsien virves vidū mezgls, kuru mēs iesējām vislabāk un visprecīzāk, jāspēlē Mēmais šovs, kur mūs vērtēja aktieri no Zelta zivtiņas reklāmām. Mums bija arī dažādas stafetes, skrējiens cauri Lielajai balvai un daudz citi interesanti uzdevumi. Kad skolēni bija beiguši savus uzdevumus tad nāca kārta skolotājiem. Pamatskolas klašu audzinātāji skrēja stafetes, bet vidusskolas – centās dejot breik dance. Mūsu skolotājai I. Palejai tas iznāca vissievišķīgāk un visgraciozāk.
           
Tā kā pasākumu vadīja plaši pazīstamais UFO, kas visu pasākumu padarīja daudz jautrāku un krāsaināku. Īpaši aizraujoša bija apbalvošana – emocijas gāzās pāri malām. Abas Talsu Valsts ģimnāzijas komandas tika nākamajā kārtā – finālā, kurš norisināsies 25. maijā Rīgā. Tagad visi ar nepacietību gaida finālu un iespēju cīnīties par galveno balvu – ceļojumu uz Disnejlendu vai Itāliju.

Talsu Valsts ģimnāzijas 10. a klases komandas kapteine – Madara Gedrovica

ZZ čempianāts foto - attēlu galerijā