Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Vācam makulatūru! 17.01.2012 14:17

EKO skola otrajā semestrī atkal ir sarosījusies, un šī gada lielais uzdevums mūsu skolā ir makulatūras vākšana. Katra mēneša pēdējā ceturtdienā audzināšanas stundas laikā pēc īpaša grafika, kas būs izlikts lasītavā pie EKO skolas ziņojumu dēļa, gaidīsim klases pārstāvjus ar savu devumu skolas noliktavā (pa kāpnēm uz leju pie skolas kreisās puses ieejas). Makulatūrai jābūt sasietai, lai to būtu vieglāk uzglabāt un pēc tam transportēt uz Līgatni. Akcijā piedalīties aicina Līgatnes papīrfabrika, kas semestra otrajā pusē vērtēs skolas un katras klases ieguldījumu makulatūras vākšanā, tāpēc varam droši teikt, ka tā ir sacensība ne tikai starp skolām visā Latvijā, bet arī starp klasēm mūsu skolā. Akcija notiks līdz 23. martam, kad pēdējo reizi pieņemsim makulatūru un pieskaitīsim to kopējam klases rezultātam.
Pirmā makulatūras nodošanas reize būs 27. janvārī. Ja ir nepieciešams, ar EKO skolas meitenēm var personīgi vienoties arī par kādu citu laiku un dienu, kad iespējams makulatūru atvest un nodot.

Neskaidrību gadījumā vērsties pie EKO skolas meitenēm – Justīnes Leitartes (12.d), Diānas Miķelsones (11.b) vai Ievas Krotovas (12.a).

Lai mums kopīgi izdodas padarīt Latviju zaļāku! 

EKO komanda