Sporta dienas rezultāti 08.12.2011 09:12

Gandrīz nedēļa aizritējusi un azarts, kas uzvirmoja sporta dienās "Mēs ar sportu pret AIDS" 1. un 2. decembrī ģimnāzijā pamazām rimis, tāpēc laiks atgādināt rezultātus. Starp ģimnāzijas klašu komandām 1. vietu ieguva 11. a klases komanda, 2. vietu - 12.a klase, bet trešo vietu  - skolotāju komanda. APSVEICAM pirmo trijnieku! Bet nenoliedzami aplausus par cīņas sparu, izveicību, vienotību un izturību ir pelnījušas arī pārējas komandas, t.sk. arī vecāku komanda, par kuru īpaši priecājās gan skolēni, gan pedagogi. Izturība bija vajadzīga visiem, jo nakts turnīrs noslēdzās un kopvērtējums tika paziņots tikai pēc trijiem naktī. Bet jau nākamās dienas pēcpusdienā sākās spēles starp valsts ģimnāziju komandām. Šoreiz viesos bija atbraukušas Rīgas Valsts vācu ģimnāzija un Siguldas Valsts ģimnāzija. Ļoti līdzvērtīgā cīņā dažādās sporta spēlēs - florbolā, volejbolā, tautas bumbā - un stafetēs punktu pārsvaru guva Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, kas uz Rīgu aizveda turnīra kausu.

Tūlīt pēc decembra pirmo dienu sporta aktivitātēm tika jau iezīmēts datums nākamajam gadam, un tā - nakts sporta turnīrs "Mēs ar sportu pret AIDS" 2012. gadā notiks naktī no 30. novembra uz 1. decembri. Piedalīsies gan klases, gan pedagogi, gan vecāki, pie tam ir aicinājums arī ģimnāzijas absolventiem veidot komandu, lai atkal stātos uz laukuma šajā sporta dienā. Atzīmējiet šo datumu kalendārā! :)

Spraigākie šī gada spēļu mirkļi būs redzami foto galerijā (kuras izveidošana mazliet kavējas tehnisku iemeslu dēļ)!