Dabaszinību dienas 11.10.2011 21:14

No 10.līdz 20. oktobrim ģimnāzijā norisināsies dabaszinību dienas.
10. oktobrī 7.-9. klašu skolēnu grupa devās ekspedīcijā uz jūras krastu Upesgrīvas - Valgalciema posmā, tādējādi iesaistoties Baltijas jūras projekta (BSP) krasta vērošanas programmā.

Savukārt 8. klasēm trešdien, 12. oktobrī, norisināsies konkurss "Draudzīgās zinātnes", kuru organizē ķīmijas skolotāja Ilze Ventiņa.
Bet sākot ar klases stundu 13. oktobrī tiek izsludināts plakātu konkurss Talsu 2. pamatskolas 5.,6. klašu skolēniem un ģimnāzijas 7.-9. klašu skolēniem "Veselīgs ceļš uz skolu". Plakātu konkursā darbus var iesniegt gan individuāli, gan grupas. Plakātam jāatspoguļo veselīgs un drošs ceļš uz skolu.
Vidusskolēni un pedagogi 18. oktobrī tiksies īpašā pasākumā - zinātniskajā kafejnīcā  "Re, kā!?" Tajā sarunas vadīs dabaszinību jomas eksperti Arita Rituma, Ilze Ventiņa, Gundars Sebris, Imants Fokerots u.c.
Dabaszinību dienu noslēgumā, 20. oktobrī, ģimnāzijā tiks organizēta Klimata diena sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Šajā pasākumā būs iespēja pārrunāt vides un ekoloģijas jautājumus, jautājumus par apkārtējās dzīves telpas organizēšanu, ēku būvniecības un ekspluatācijas nosacījumiem u.c. praktiskus jautājumus.