Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Konkurss Experiments 30.01.2011 20:45

Sveicināti, cienījamie skolu vadītāji, skolotāji un skolēni!   

        Ar prieku paziņojam, ka arī šogad – 2010./2011. mācību gadā – Latvenergo koncerns jau 16. gadu organizē visiem zināmo erudīcijas konkursu ”eXperiments” 8. un 9. klašu skolēniem!
       Šajā mācību gadā konkursam ”eXperiments” būs būtiskas pārmaiņas – piedāvāsim pavisam jaunu konkursa formātu, padarot to vēl interesantāku un aizraujošāku gan pašiem dalībniekiem, gan viņu līdzjutējiem – klasesbiedriem, skolasbiedriem, skolotājiem, vecākiem un draugiem. Šoreiz komandu cīņa norisināsies sava reģiona ietvaros, lai noskaidrotu Kurzemes, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Rīgas erudītākos prātus, kas pēc neklātienes atlases kārtas internetā aizstāvēs savu, komandas, skolas un reģiona godu fināla spēlē LNT tiešraidē šā gada maija sākumā.
      Par konkursa galveno norises vietu, kur notiks gan pieteikšanās, gan trīs atlases kārtas,
esam izvēlējušies jau zināmo mājaslapu www.experiments.lv, kas šogad ieguvusi pavisam jaunu dizainu un tehnoloģiskās iespējas. Pieteikšanās konkursam šogad ilgs tikai vienu nedēļu – no 1. februāra līdz 7. februārim. Nenokavējiet, jo zināt ir stilīgi!
         Šogad konkursa neklātienes kārtā dalībniekus sagaida patiesa intriga, jo ikvienai komandai būs iespēja pierādīt savu erudīciju un atjautību, risinot ne tikai ekspertu sagatavotus uzdevumus, bet arī izaicinot citu Latvijas skolu komandas ar pašu veidotiem fizikas uzdevumiem, vienlaikus risinot arī konkurentu sagatavotos uzdevumus. Sekojiet līdzi notikumiem un paziņojumiem konkursa mājaslapā www.experiments.lv, kas no 1. februāra būs pieejama jaunā veidolā, piedāvājot vēl nebijušas iespējas.
Šis konkursam ir pārmaiņu laiks, un pieļaujam, ka pārmaiņas ir bijušas arī jūsu pusē. .
Lūdzam atbildēt uz šo vēstuli, nosūtot mums jūsu skolas fizikas un matemātikas skolotāju
kontaktinformāciju (e-pastu), lai turpmākā saziņa ar jūsu skolas darbiniekiem un informācijas apmaiņa noritētu veiksmīgāk un ātrāk.        

      Sekojiet līdzi informācijai www.experiments.lv, kā arī konkursa ”eXperiments” profilos
www.draugiem.lv/experiments, www.sekoman.lv/eXperiments vai twitter.com/_eXperiments.
      Ceram uz Jūsu dalību Latvijā plašākajā erudīcijas konkursā!
”eXperiments” organizatori
e-pasts: info@experiments.lv
tālrunis: 67242503
ZINĀT IR STILĪGI!