Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Skolotāji, reiz skolēni 15.11.2010 18:49


      5. novembrī skolas lasītavā notika izstādes „Atpazīsti savu skolotāju” noslēguma pasākums.
      Pasākumā 6.b klases skolnieces- Dana Lāce un Madara Dārzniece deklamēja dzeju, skolotājas Solveiga Dāvidsone un Līksma Sokolova dziedāja dziesmas „Kas to būtu domājis” un „Skatos es pa logu”, kas radīja skolas laiku noskaņas. Skolotāji dalījās atmiņās par savu bērnības un skolas laiku, atcerējās nedarbus un bērnībā piedzīvoto.
       Fotoizstāde reizē bija arī konkurss, kur skolēniem bija uzdevums- atpazīt savus skolotājus viņu skolas laikā. Apkopojot rezultātus, bija interesanti arī uzzināt skolēnu domas par to, kurš ir kurš skolotājs un ne jau visas atbildes bija pareizas. Visvairāk skolotājus atpazina Annija Admidiņa un Kristīne Lauvenšteine no 9.a klases. Arī politikas un vēstures skolotāja Antra Grūbe trim skolēniem, kas bija viņu atpazinuši, dāvāja savu jauno grāmatu „ne-pa-jokam. Talsos pirms ½ gadsimta”. Tās tika Diānai Dombrovskai un Kristīnei Lauvenšteinei no 9.a un Līvai Jumejai no 12.c.
        Arī katrs skolotājs, kas piedalījās izstādē, saņēma atmiņu kastīti, kurā varēja atrast dažādas lietas, kas saistās ar skolas laiku.
Vēlamies pateikt lielu paldies skolotājiem, kas palīdzēja tapt šai izstādei!

Dažas skolotāju atziņas pēc pasākuma:
• Paldies! Ļoti jauks, emocionāls pasākums, kas ļāva iepazīt kolēģus citā gaismā un raisīja patīkamas atmiņas par bērnību un skolas laiku.
• Pasākums bija brīnišķīgs- ļoti patika. Tik bieži nemaz negadās ieslīgt pārdomās par bērnību.
• Ļoti jauks pasākums, kurā skolotāji atcerējās savas skolas dienas. Ieejot bibliotēkā, patīkami pārsteidza atmosfēra, jo tiešām likās, ka esam atkāpušies gadus atpakaļ. Manuprāt, bibliotēkas meitenes ir atdzīvinājušas šīs telpas, kurās ir patīkami uzturēties ne tikai pasākuma laikā, bet arī ikdienā. Novēlu tā turpināt.
• Paldies par jauko pasākumu! Lai arvien ir jaunas idejas, ko realizēt!