Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Meitenes, ieskatieties! 13.09.2010 12:19

        Resursu centra sievietēm „Marta” (Latvija) un Ālandu Miera Institūta (Somija) kopīgi realizētais projekts „Maini tradicionālās dzimumu lomas – novērs cilvēku tirdzniecību!” pavērs iespējas jaunietēm izzināt dzimumu stereotipu tiešo saistību ar cilvēka sociālpsiholoģiskajiem procesiem, kuri izraisa dažādu starpgrupu aizspriedumu un stereotipu rašanos.
       Projekta ietvaros psiholoģe Inga Petuško piedalījās izglītojošā seminārā, kas notika 22. aprīlī un līderu apmācībās, kas notika laikā no 20.- 22. augustam. Apmācību laikā satikās dalībnieki no četriem Latvijas reģioniem ar mērķi kļūt par meiteņu grupu vadītājiem. Kursus vadīja konsultante jauniešu un līdztiesības jautājumos Mia Hanstrem.
        M. Hanstremai ir daudzu gadu pieredze vadot grupu nodarbības. Šajās nodarbībās ir iespēja attīstīt un celt pašcieņu, mācīties izdarīt aktīvu izvēli un pieņemt neatkarīgu nostāju, apgūt un vairot komunikatīvās iemaņas, kā arī izvirzīt citus mērķus un tos sasniegt.
        Septembrī notiks meiteņu grupas plānošana, sazināšanas ar vecākiem, vienošanās līguma parakstīšana un, sākot ar oktobri, būs iespēja piedalīties grupu nodarbībās, kuras notiks vienu reizi nedēļā visu mācību gadu.