Eiropa skolā 14.06.2010 10:18

Konkurss „Eiropa skolā”

9. jūnijā Rīgas domē notika konkursa "Eiropa skolā" laureātu godināšanas pasākums.
       Konkursa nolikumā rakstīts:   „ „Eiropa skolā” ir ikgadējs starptautisks konkurss ar mērķi veicināt bērnu, skolēnu un skolotāju izpratni un cieņu pret kultūras dažādību Eiropā. Tāpat konkurss sekmē eiropeiskās apziņas, starptautiskās sadarbības un demokrātijas izpratni, kā arī attīsta spēju ar radošu darbu palīdzību paust personisko attieksmi par dažādiem visai Eiropai būtiskiem jautājumiem.”
        Šogad konkursā bija iesūtīti 193 literārie darbi un 241 vizuālais darbs trīs dažādās vecuma grupās .
No mūsu skolas konkursā jau 2. gadu piedalījās 11.b klases skolniece Egija Freiberga. Egija   ieguva atzinības rakstu par darbu "Kā es varu palīdzēt grūtībās nonākušajiem cilvēkiem".

Talsu Valsts ģimnāzijas
 latviešu valodas un literatūras