Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

RTU Karjeras diena 27.02.2022 20:54

RTU Karjeras diena ir topošo profesionāļu karjeras orientācijas pasākums Latvijā un tā mērķis ir apvienot studentu un uzņēmumu intereses, sniegt ieskatu tautsaimniecības nozarēs, nodrošinot iespēju tiešāk komunicēt studentiem ar uzņēmumiem un otrādi. 

Virtuālajā pasākumā Tu varēsi satikt uzņēmums no informāciju tehnoloģijas, ražošanas, būvniecības, finanšu un daudz citām nozarēm. Tev būs iespēja uzsākt sarakstiaudio vai video zvanu ar kompānijas pārstāvi, rezervēt interviju laikus, izveidot savu dienas plānotāju un piedalīties dažādos interesantos LIVE vebināros un grupu zvanos.

Reģistrācija pasākumam ir obligāta un bezmaksas. Aicināti RTU un citu augstskolu studenti, absolventi, vidusskolēni un visi citi interesenti.

Virtuālā Karjeras diena 2022 norisināsies 4.martā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00. Izmanto tiešsaistes opcijas un jau laicīgi iepazīsties ar uzņēmumiem, kas piedalīsies. 

Vairāk informācijas meklē majaslapā karjerasdiena.rtu.lv studentu sadaļā, kā arī, rakstot uz karjera@rtu.lv vai zvanot 67089025.


Pievienotie attēli

Pievienotie faili