1.a un 1.b klases ekskursija uz Ventspili 22.05.2022 21:33

18. maijā 1.a un 1.b klase devās ekskursijā uz Ventspili. Amatu mājā mūs sagaidīja smaidīga skolotāja, un nodarbība bija par seno laiku skolu. Skolēni iepazinās ar veco laiku ābeci, mēģināja lasīt vecajā drukā, izmēģināja rakstīšanas prasmes ar grifeli uz mazajām tāfelītēm, mācījās skaitīt ar skaitīkļiem. Skolēniem tika pastāstīts, cik kārtīgi agrāk skolā bija jāuzvedas un, ja tas nenotika, tad skolotājs varēja bērnus sodīt.

Ļoti aizraujoša un interesanta nodarbība bija Ventspils planetārijā. Skolēni vispirms apskatīja observatoriju, vēroja sauli ar speciālām brillēm. Pēc tam bija praktiska nodarbība par Saules sistēmu un filmiņa. Tas bija tik aizraujoši! Par nodarbības apmeklējumu skolēni dabūja dāvaniņu un sertifikātu.

Ekskursiju noslēdzām Piejūras parkā ar Džungļu taku un izklaidēm svaigā gaisā.

Diena bija izdevusies un pilna pozitīvām emocijām.

1.a un 1.b klases skolēni un skolotājas