Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Darbs skolas domē 15.02.2010 11:54

Vecāku dome pagājušajā mācību gadā:

       **Vec. padomē esam no katras klases pa vienam vecākam, skolotāji un skolēni. Būtu priecīgi, ja vecākus ieinteresētu skolas domes darbs un vecāki nāktu ar idejām, kā organizēt skolas domes darbu, kuras būtu tās jomas, kurām būtu jāvelta lielāka uzmanība.

Decembrī:

**iepazināmies ar skolas vides veidošanas procesu, redzējām un vērtējām, kā klases gatavojas Ziemassvētkiem. Katrai klasei tika pa nominācijai, un mēs redzējām, ka skolēniem ir švarīgi būt novērtētiem( katra klase saņēma atzinības rakstu, 1. - 3. vietas – veicināšanas balvas).

Janvārī:

**projektu nedēļā vērtējām 9. – 11. klašu sagatavotos projektus ” Caur valodu es izzināju pasauli, un pasaule uzrunā mani ”. Interesanti bija vērot, ko klases saprot ar vārdu valoda:
            citiem tās bija tautasdziesmas,
            citi runāja repa stilā,
            klašu priekšnesumu bija ļoti dažādi - bezgala interesanti.
 ** 7. - 8. klašu projekts bija - skolas absolvents.
 
Martā:

 **vecāku dome iesaistījās 11. un 12. klašu zinātnisko darbu lasījumos.
 **12.klases skolniekus apsveicām ‘’Žetonu vakarā’’, kā arī  noskatījāmies viņu sagatavoto uzvedumu ‘’Visvaris’’, kura idejas autore bija teātra režisore  Inga Krišjāne.
 *Piedalījāmies arī jaunās lasītavas atklāšanā.
 *Novērtējām māmiņu kluba darbus ‘’Mans hobijs’’ (citiem tā bija adīšana, dārza kopšana, gleznošana, izšūšana)


Maijā:

**palīdzējām sapost skolu Mātes dienai, veidojām kompozīcijas, logu dakorus, vēl mēnesi mūsu darbi rotāja skolas gaiteņu palodzes.1.Septembris


**Iedrošinājām mazos 5.klasniekus un jaunos skolniekus mūsu skolā justies droši un pārliecināti.
**Skolas domes mamma - Aiva Demitere kopā ar skolotāju Māru Spicbergu uzstājās "Radio Kurzeme’’ sakarā ar skolas 90. gadu jubileju.


**Šajā mācību gadā, esam lēmuši par skolēnu brīvpusdienām, tiem bērniem, kuriem vecāki bija iesnieguši iesniegumus.
**Skolas vecāku padomē ne tikai piedalās un iesaistās skolas dzīvē, bet mēģina aizstāvēt skolēnu un vecāku  intereses gan ēdināšanas jautājumos, gan jautājumos, kuri saistīti ar kārtības uzturēšanu skolēnu garderobē.

**Oktobrī ar skolotāju Ilzi Kļaviņu aicinājām katrai klasei aizpildīt anketu "vai tavas kājas nav pelnījušas maiņas apavus’’ .Apkopotos rezultātus iesniedzām direktorei un kopā analizējām, kāpēc skolēni nevēlas skolā nēsāt maiņas apavus. Tagad esam aktīvi iesaistījušies šīs problēmas risināšanā.

***Skolas dome ir atvērta ne tikai problēmjautājumiem, bet daudz jaunām idejām, kuras nāktu no Jums vecāki, lai kopā tās īstenotu un veicinātu sadarbību starp vecākiem, skolu un skolēniem.

sagatavoja: Aiva Demitere