Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Parlaments sadarbojas 16.11.2009 23:32

Talsu Valsts ģimnāzijā viesojas jauniešu klubs „Eksperiments” no Jūrmalas

      13. novembra pēcpusdienā mūsu skolā ieradās jauniešu klubs „Experiments” no Jūrmalas.
Sadraudzības pasākums sākās ar iepazīšanos un nelielu bikluma sajūtu, jo „ledus laušana” nebūt nav tik viegla. Lai nu kā, pēc jauniešu kluba prezentācijas, „ledus ” starp mums pazuda un kopā pavadījām jauku un smiekliem bagātu vakaru. Mūsu skolēnu pašpārvalde bija tiešām ļoti pārsteigta par tik radošiem, aktīviem, pozitīviem un neatlaidīgiem jauniešiem, kuri realizē savas idejas bez finansējuma un koordinatora, kurš uzraudzītu viņu darbu, jo par visu atbild paši jaunieši. JK „Eksperiments” pārstāvji mūs pārsteidza arī ar pašu veidotu fotoizstādi, kuru līdz decembra sākumam jūs varat apskatīt skolas lasītavā.
No šī sadraudzības pasākuma skolēnu pašpārvaldes jaunieši, kā arī JK „Experiments” dalībnieki ieguva tiešām neaizmirstamu pieredzi, labi pavadītu laiku un jaunas idejas, kā pilnveidot mūsu skolēnu pašpārvaldi.
Gan skolēnu pašpārvalde, gan Jūrmalas jauniešu klubs „Experiments” cer arī uz turpmāku sadarbību. Vakara gaitā pat izskanēja doma par JK „Experiments” filiāles atvēršanu Talsos. Un jāsaka, ka sadarbība noteikti turpināsies, jo pasākuma noslēgumā jauniešu kluba prezidente Inga Reimane aicināju mūs ciemos uz Jūrmalu.
Lai arī mēdz runāt, ka 13. datums piektdienā ir nelaimīga diena, mums skolēnu pašpārvaldes jauniešiem, tas bija viens no neaizmirstākajiem vakariem.

  Talsu Valsts ģimnāzijas
 skolēnu pašpārvaldes prezidente
 Singrita Nikolajeva ( 12.c)