Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Galda teniss 09.11.2009 08:50

Galda tenisa turnīrs skolā noslēdzies

       Pēc spraigām cīņām noslēdzies galda tenisa turnīrs Talsu Valsts ģimnāzijā 5.-7. un 8.-12. klašu grupā. Kopumā piedalījās 21 skolnieks, tomēr galda teniss neguva atsaucību skolotāju vidū.
5.-7.klašu grupā fināla sacensībās iekļuva Miks Klaužs, Niks Freimanis, Andrejs Raudziņš un Aleksandrs Strikaitis. Taču pēc aizraujošiem mačiem par turnīra čempionu kļuva NIKS FREIMANIS. 2.vieta - Aleksandrs Strikaitis un 3.vietā – Andrejs Raudziņš.


8.-12.klašu grupā dalībnieku skaits un spēlētāju līmenis bija augstāks un mači daudz saistošāki un skatītājiem interesantāki. Spēles gan par 3. vietu, gan Fināls notika pēc nedēļas pārtraukuma, kas saistīts ar brīvlaiku. Taču spēlētāju vidū meistarība nebija pazudusi. Par bronzu cīnījās Sandis Blumbahs un Roberts Fārenhorsts. Sākumā pārsvaru ieguva Sandis, kurš uzvarēja pirmos 2 setus un likās, ka uzvarētājs ir zināms, taču „Fārs” nepadevās un izlīdzināja rezultātu. Uzvarētājs tika noteikts izšķirošajā setā, kur virsroku guva pieredze – Sandis Blumbahs. Pēc tam varēja sākties FINĀLS, kur sacentās skolas jaunais talants Artūrs Burovs un iepriekšējo gadu uzvarētājs – Oskars Karps.

Pārsteigumi nenotika un čempions palika nemainīgs – OSKARS KARPS.
Paldies visiem, kas piedalījās un ceru uz lielāku atsaucību skolotāju vidū. Tiekamies nākamajos sportiskajos pasākumos!

 

A.Raitums