A.Lerha-Puškaiša 150 gadu jubilejas pasākumi 26.10.2009 09:32

Pagājušajā nedēļā Talsu Valsts ģimnāzijas un Talsu 2.pamatskolas skolēni piedalījās A.Lerhim –Puškaitim veltītajos pasākumos.
7.a klases skolēnu komanda piedalījās ceļojuma spēlē „A.Lerha-Puškaiša laikā”,bet
12.septembrī Novada muzejā pasaku stāstnieku lomā iejutās 6. a klases skolnieces Kate Tomašūna un Undīne Proživoite, kā arī 11.a klases skolniece Ieva Indriksone.
A.Lerha-Puškaiša stāstu „Ojārs” skatītājiem rādīja teātra studija „TE” Ingas Krišānes vadībā.
Pasākums bija ļoti interesants, jo tajā skolēni uzzināja par A. Lerha- Puškaiša nozīmi mūsu kultūrā. Pasākuma dalībniekiem bija interesanti klausīties filoloģijas doktora Gunta Pakalna teiktajā par A.Lerha-Puškaiša pasakām.
Skolēni varēja mācīties no profesionālu stāstnieku prasmes pasakas vēstīt citiem. Klausītājus priecēja stāstnieces no Džūkstes un Kuldīgas.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Aija balode