Sadraudzības vakars 19.10.2009 14:26

5 - to klašu sadraudzības vakars

9. oktobra vakarā skolas zālē atskan skaļi aplausi, ovācijas. Sākas skatītāju iemīļots šovs „Koru kari 3”. Arī šoreiz ierakstu  vada atraktīvais un runīgais Lauris Reiniks (Ēriks Lapiņš). Piedalās trīs kori – 5.a klases baltais koris ar dziesmu „Klauns” (kora vadītāja Mērija Bašta), 5.b klases zilais ar dziesmu „Sunny” (kora vadītāja Jana Damberga) un 5.c klases melnais koris ar dziesmu „Kā es tevi mīlēšu” (kora vadītāja Ligija Bieriņa). Koru sniegumu vērtēja ļoti kompetenta starptautiska žūrija (Singrita Nikolajeva, Kārlis Kantors, Ieva Grīnberga).
Bet pārbaudījums un iespēja vienam otru atbalstīt turpinājās arī pēc koru priekšnesumiem. Atjautīgus, interesantus uzdevumus 5-to klašu skolēniem bija izdomājuši ģimnāzijas pašpārvaldes jaunieši. Pie tam viņi bija īpaši padomājuši par to, lai 5. klašu skolēni no atšķirīgām klasēm labāk sadraudzētos – uzdevumi bija jāveic jauktās komandās.
Pasākuma noslēgumā neizpalika arī apbalvošana un dejas. Un, lūk, dažu 5-to klašu skolēnu atsauksmes par pasākumu.
„Piektdienas vakars bija „superīgs”, mums bija iespēja priecāties un parādīt savu sagatavoto priekšnesumu.” (Patrīcija Alsberga)
„Man piektdienas 5. klašu sadraudzības vakarā ļoti patika uzstāties, vēl patika žūrija. Sadraudzības vakars bija lielisks.” (Rebeka Grīnvalde)
„Šis vakars bija grandiozs, man ļoti patika komandu spēles.” (Ramona Riekstiņa)
„Man visvairāk patika diskotēka. Protams, labas un jautras bija spēles. Man visvairāk patika koru kari un tas, kā skolotājas spēlēja „Vai tu esi gudrāks par 5-klasnieku.” (Dāvis Strauts)